Berani v Brně nevyhráli, rozstříleli je jejich bývalí spoluhráči

28.01.2019 07:41

BRNO/ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v utkání 39. kola Tipsport extraligy v neděli 27. ledna na ledě mistrovského týmu HC Kometa Brno 2:4. Moravské derby nabídlo velmi kvalitní hokej a duel měl vyrovnaný průběh. Zlíňané chtěli odčinit páteční prohru doma s Olomoucí, jenže opět doplatili na nedisciplinovanost a Brňané je z přesilovek trestali.
Pojistku na výhru Komety dal pět minut před třetí sirénou nejproduktivnější domácí hráč Petr Holík, odchovanec zlínského hokeje. Dvě branky Brna zaznamenal útočník Bedřich Köhler, který ve Zlíně také působil úspěšně dlouhá léta. Berani odpověděli na vedení brněnských hokejistů dvakrát, bohužel na gól Köhlera z 33. minuty již nenašli odpověď. Po necelém měsíci se vrátil do Brna brankář Libor Kašík, který předvedl proti svému bývalému týmu slušný výkon. Góly za Zlín stříleli Tomáš Fořt a Pavel Kubiš.

Berani jsou nyní v tabulce na 11. místě a postupové 10. místo jim schází tři body. Zlínští zahájí poslední čtvrtinu základní části extraligy ve středu 30. ledna na ledě Třince, který je aktuálně na 2. místě ligové tabulky.