Berani v Boleslavi skončili, ve Zlíně mohou rozpouštět led

17.03.2019 20:05

MLADÁ BOLESLAV/ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli pátý rozhodující zápas série předkola Generali play of Tipsport extraligy na ledě týmu Bruslařský klub Mladá Boleslav 1:4 a letošní sezona pro ně skončila.
Berani se ujali vedení ve 13. minutě, ale Bruslaři otočili zápas dvěma góly ve druhé části. Postup do čtvrtfinále pak domácí pojistili ve třetí části dalšími dvěma góly. Zlínští již nenašli síly na zvrat a ve vyrovnané sérii prohráli 2:3 na zápasy. Berani nehráli špatně, ale doplatili na neproměňování šancí.
Jediný gól zaznamenal Zdeněk Okál. Zlínští splnili postupem do předkola předsezonní cíl a srdnatě bojovali do poslední chvíle o postup do čtvrtfinále. Berani obsadí v konečném účtování letošního ročníku extraligy deváté místo.
Foto: Zlin Press Jiří Zaňát