Berani urvali předkolo play off, hrát budou s Mladou Boleslaví

09.03.2019 07:25

ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín porazili v utkání 52. kola Tipsport extraligy tým HC Kometa Brno 3:1 a vybojovali si postup do předkola play off. PSG Berani Zlín - HC Kometa Brno 3:1 (1:1, 0:0, 2:0).
Berani potřebovali k jistotě postupu do play off bod, přičemž utkání nezačalo pro ně vůbec dobře. Kometa se ujala vedení střelou Holíka již v 18 vteřině ostře sledovaného derby před vyprodaným hledištěm. Zlínští našli rychlou odpověď a za 69 vteřin trefou Pavla Sedláčka srovnali stav.
Vyrovnané skóre vydrželo až do 50. minuty. Domácí využili přesilovku, v níž se střelecky prosadil Pavel Kubiš – 2:1. V závěru zásluhou Antonína Honejska přidali Berani ještě přidali třetí branku do sítě mistrovské Komety, kterou porazili poprvé v letošní sezoně.
Berani obsadili v základní části deváté místo a v předkole se utkají s Mladou Boleslaví. Série hraná na tři výhry začíná dvěma zápasy na ledě Bruslařského klubu. První je na programu v pondělí 11. března.
Foto: Zlin Press Jiří Zaňát