Berani udělali duc a srovnali stav předkola

13.03.2019 07:12

MLADÁ BOLESLAV/ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli 2. zápas předkola Generali play off Tipsport extraligy na ledě týmu Bruslařský klub Mladá Boleslav 2:0 a vyrovnali stav stav 1:1 na zápasy.

Zlíňané rozhodli bitvu hned na začátku utkání, když využili ve čtvrté minutě přesilovou hru. Berani po celý průběh usilovně bránili těsný náskok a bezchybný výkon podal gólman Libor Kašík. Fantom na zlínském brankovišti nepustil za svá záda ani jednu z jednadvaceti střel Bruslařů a vychytal šesté čisté konto v play off.

Berani po bojovném výkonu zpečetili výhru a první bod v sérii gólem do prázdné brány při neúspěšné power play Středočechů. 2. zápas předkola Generali play of Tipsport extraligy BK Mladá Boleslav - PSG Berani Zlín 0:2 ((0:1, 0:0, 0:1). Branky a nahrávky: 4. min Dufek (Fořt, Nosek), 60. P. Sedláček. Stav série 1:1.

Třetí utkání ze série pokračuje ve tvrtek14. března ve Zlíně.

Foto: Zlin Press Jiří Zaňát