Berani stále žijí, dnes porazili v prodloužení mladoboleslavské Bruslaře

15.03.2019 20:27

ZLÍN – Berani dnes utekli hrobníkovi z lopaty a v utkání, které mohlas znamenat konec jejich letošní sezony, dokázali v prodloužení porazit soupeře z Mladé Boleslavi 2:1 a srovnat sérii na 2:2. O tom, kdo proklouzne mezi osmičku do play off, rozhodne až pátý duel v neděli 17. března na ledě Mladé Boleslavi.

Utkání bylo od prvního hvizdu rozhodčích velmi bojovné a diváci se ve Zlíně rozhodně nenudili. Šance byly na obou stranách, ale radovali se Středočeši, kteří ve 14. minutě šli do vedení. Zlín se snažil i nadále o nátlakovou hru a nakonec pár sekund před první sirénou využil přesilovou hru a zásluhou Tomáše Fořta srovnal na 1:1.

V druhé části hry diváci gól neviděli, i když oba celky k němu měly několik příležitostí, v polovině utkání nevyzrál mladoboleslavský Klepiš na domácího gólmana Kašíka. Na druhé straně zase zlínský Šlahař dělovkou rozezvučel tyčku mladoboleslavské branky.

V závěrečné třetině řádného hracího času se do šancí více tlačili domácí, ale ani oni nedokázali dopravit puk do soupeřovy branky.

Utkání tak dospělo do prodloužení. Rozuzlení padlo v 69. minutě. Nejprve mladoboleslavský Pabiška neproměnil tutovku a z protiútoku ujel Zdeněk Okál a rozhodl utkání – 1:2.

HC Berani Zlín – BK Mladá Boleslav 2:1 v prodloužení (1:1, 0:0, 0:0, 1:0).