Berani poprvé v sezoně podlehli Bruslařům a jdou na Olomouc

07.03.2020 07:16

MLADÁ BOLESLAV/ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v pátek 6. března v zápase 52. kola Tipsport extraligy 2019/2020 na ledě týmu Bruslařský klub Mladá Boleslav 0:3 a předkolo play off zahájí dvěma zápasy na venkovním ledě Olomouce.

Hokejisté Mladé Boleslavi vedli ve 12. minutě již 2:0, na začátku třetí třetiny přidali třetí gól a o vítězi duelu nebylo pochyb. Bruslaři vyhráli doma již pošesté v řadě. Zlín v sestavě stále bez kapitána Tomáše Žižky poprvé v letošní sezoně s Boleslaví prohrál a počtvrté v průběhu sezony nedal ani jeden gól. Svěřenci trenéra Roberta Svobody obsadili v základní části konečné desáté místo. Vyřazovací boje v předkole play off hrané na tři vítězné zápasy začínají již v pondělí 9. března dvěma zápasy na Hané.

Foto: bkboleslav.cz/Jan Pavlíček