Berani jsou v ohrožení, mečbol mají Bruslaři

14.03.2019 21:08

ZLÍN -  Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli 3. zápas předkola Generali play off Tipsport extraligy s týmem BK Mladá Boleslav 1:2 a Mladoboleslavští získali v sérii hrané na tři vítězné zápasy druhý bod.
Vyrovnaný zápas, v němž Berani neproměnili několik tutovek, rozhodl ve 45. minutě uzdravený kapitán Bruslařů Michal Vondrka, který kvůli viróze vynechal zápasy v Mladé Boleslavi.
Úvodní třetina úporné bitvy nepřinesla gól ani na jedné straně. Čtyřiadvacet vteřin od začátku druhého dějství šli Středočeši do vedení, Zlínští odpověděli vyrovnávacím gólem před polovinou utkání. Jenže po druhé brance Boleslavi nenašli Berani odpověď ani v závěrečné power play. Jediný gól zaznamenal Tomáš Fořt. PSG Berani Zlín_ BK Mladá Boleslav 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Čtvrtý zápas série se hraje opět ve Zlíně v pátek 15. března od 17 hodin, Berani budou odvracet mečbol a případné ukončení sezony.