Berani dnes v dramatické utkání vyhráli nad hokejisty Mountfieldu

03.03.2020 20:38

ZLÍN – Hokejisté PSG Zlín porazili v úterý 3. března v 51. kole extraligy Moutfield Hradec Králově 3:2 a stále živí naději na konečné osmé místo v tabulce a začít předkolo play off na domácím ledě.

První třetina mnoho podšívané nepřinesla a tak diváci fandili především výkonu mladého zlínského gólmana Hufa, který v brance Beranů nahradil dosavadní brankářskou jedničku Kašíka. Do vedení šli domácí v 17. minutě zásluhou Claireauxe, která s přehledem zužitkoval přihrávku Mazance před branku – 1:0.
Ve druhé části hry Berani odskočili svému soupeři až na rozdíl tří gólů zásluhou Dufka a Honejska. Hosté se však nevzdali a v 36. minutě hradecký Pavlík snížil na 3:1.
O výsledku utkání tak rozhodovala závěrečná třetina. Ve 44. minutě vystřelil od modré čáry Lev, a jeho projektil skončil za zády Hufa – 3:2. Berani pak mohli ještě svůj náskok zvýšit, jenže početní převahu pět na tři nevyužili. V závěru třetiny se nakonec strachovali o vítězství za tři body.
PSG Berani Zlín – Mountfield Hradec Králové 3:2 (1:0, 2:1, 0:1).

Zlín je po předposledním kole základní soutěže na 10. místě a závěrečné kolo odehrají Berani v pátek 6. března na ledě Mladé Boleslavi.