Berani podruhé v letošní sezoně nestačili na Energii Karlovy Vary

28.10.2019 06:50

ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín prohráliv neděli 27. října v utkání 14. kola Tipsport extraligy 2019/2020 na domácím ledě s týmem HC Energie Karlovy Vary 1:4 a po předchozích dvou výhrách nezískali tentokrát ani bod.
„V sestavě Zlína se objevil nečekaně Tomáš Fořt, který se vrátil z marodky. Západočeši předvedli velmi dobrý výkon a potvrdili skvělou formu, neboť vyhráli šesté utkání z posledních sedmi duelů. Energie se ujala vedení v polovině úvodní třetiny a náskok ještě navýšila v 36. minutě. Berani sice srdnatě bojovali, ale naráželi na bezchybného gólmana Filipa Novotného. Zlín vykřesal naději gólem do šatny pět vteřin před druhou sirénou.
Berani přes veškerou snahu ve třetí třetině nesrovnali stav, naopak Energie ještě přidala dva góly do prázdné brány při neúspěšné power-play Zlína. Tipsport extraliga 2019/2020, 14. kolo: PSG Berani Zlín - HC Energie Karlovy Vary 1:4 (0:1, 1:1, 0:2), za domácí skóroval ve  40. min Fořt (Fryšara, Ferenc).
Zlín je v tabulce nadále poslední, příští utkání hraje ve Vítkovicích už v úterý 29. října.