Autobusy linky 38 opět zastavují u nádraží Zlín-střed

08.01.2018 13:33

ZLÍN - Autobusy na lince 38 zastavují od pondělí 8. ledna opět na zastávce Zlín-střed v blízkosti stejnojmenné železniční stanice. Skončila uzavírka místní komunikace u 14. tovární budovy.
„V blízkosti budovy Muzea jihovýchodní Moravy ve Dvacáté ulici se na podzim loňského roku propadla část vozovky. Její oprava si vyžádala od 2. listopadu úplnou uzavírku komunikace. Dotklo se to také provozu autobusové linky MHD č. 38; autobusy musely jezdit po výlukové trase a vynechávat zastávku Zlín-střed,“ informoval tiskový mluvčí Dopravní společnosti Zlín-Otrokovice Vojtěch Cekota.
„Silnice je po opravě opět průjezdná a naše autobusy se od pondělí 8. ledna vracejí na svou standardní trasu. Opět budou zastavovat na zastávce Zlín-střed,“ oznámil hlavní dispečer Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice Josef Polách.
Text a foto: Vlastimil Langer