Anketa Sportovec desetiletí města Uherské Hradiště

02.01.2018 09:39

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Anketu Sportovec desetiletí vyhlašuje město Uherské Hradiště. Hlasování prostřednictvím webových stránek města, do kterého se mohou zapojit všichni občané, proběhne od 1. do 31. ledna 2018.
„Slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců a sportovních kolektivů za rok 2017 se uskuteční 9. února 2018. Vzhledem k tomu, že se bude jednat o jubilejní, 20. výročí tohoto vyhlášení, zorganizovalo město Uherské Hradiště anketu, na jejímž základě jmenuje Sportovce desetiletí města Uherské Hradiště,“ informoval tiskový mluvčí radnice Jan Pášma.

 Nominace sportovců (v abecedním pořadí): Libor Došek, bývalý fotbalista 1.FC Slovácko, Kamila Dubcová, fotbalistka 1.FC Slovácko, Vendula Kolářová, atletka TJ Slovácká Slavia, Martin Mazáč, atlet PSK Olymp Praha, Michal Sadílek, fotbalista PSV Eindhoven, Martin Sklenář, atlet VSK Univerzita Brno, Zdeněk Stromšík, atlet SSK Vítkovice, Adam Štěrbák, veslař Dukla Praha, Ondřej Uherka, squashista TJ Slovácká Slavia, Kateřina Vávrová, atletka SSK Vítkovice.

V jednotlivém hlasování lze vybrat pouze jednoho sportovce z deseti nominovaných. Tím se danému sportovci přidělí jeden hlas. Všechna hlasování z jedné IP adresy v průběhu jednoho kalendářního dne budou započítána jako jeden hlas, započítán bude první hlas v pořadí z daného kalendářního dne. Vítězem ankety je ten, kdo obdrží nejvyšší počet hlasů. Úplná pravidla hlasování jsou k dispozici na www.mesto-uh.cz.
Vítěz Ankety bude vyhlášen na slavnostním večeru "Sportovec města Uherské Hradiště" dne 9. 2. 2018 ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti a získá titul Sportovec desetiletí města Uherské Hradiště.

Anketa je od 1. ledna 2018 dostupná zde: https://www.mesto-uh.cz/anketa-sportovec-desetileti?highlightWords=anketa

Vlastimil Langer

Ilustrační foto: www.mesto-uh.cz