Anketa mezi starosty měst Zlínského kraje

27.12.2018 08:42

V čase vánočním jsme požádali starosty měst o odpověď na otázku: Co byste přáli obyvatelům města v příštím roce a co Vy osobně pro to můžete udělat? Zde jsou jejich odpovědi.
 

Stanislav Blaha, starosta Uherského Hradiště: „Občanům Uherského Hradiště chci do roku 2019 ze srdce popřát všechno dobré. Aby naše město považovali za svůj skutečný domov, kam se rádi vracejí a aby měli tisíc důvodů být na něj pyšní. Za sebe říkám, že se pro ně vždy budu snažit takové podmínky vytvořit. Těším se na všechna naše společná setkávání v roce 2019.“

 

Jaroslav Budek, starosta Otrokovic: „Ze všeho nejvíc důležité vnímám zdraví. Proto bych rád upřímně popřál našim spoluobčanům, aby je zdraví doprovázelo po celý následující rok, aby se jim vyhýbaly nemoci a úrazy, zkrátka aby jim život přinášel převážně samé radosti. Z pozice starosty zdraví zabezpečit nemůžu. Budu se ale snažit o to, aby se v našem městě obyvatelé i návštěvníci cítili pohodlně, příjemně a zejména bezpečně. Udělám vše pro to, aby se Otrokovice rozvíjely, vzkvétaly a poskytovaly dostatek přívětivých míst pro děti, dospělé i seniory. Závěrem přeji všem více hezkých dní než těch horších, víc lásky než nenávisti, víc hojnosti a radosti než smutku a trápení. Hodně úspěchů v pracovním životě a spokojenosti v životě osobním.“

 

Jiří Korec, primátor města Zlína: „Všem občanům našeho města bych přál především pevné zdraví. K tomu i štěstí a odvahu využívat příležitostí, které se jim naskytnou. Já osobně se budu snažit vést město tak, aby se zde všem dobře žilo a co nejvíce lidí a to nejen ze Zlína si vybrali právě naše město k jejich budoucímu životu i založení rodiny, abychom jako krajské město rostli i v počtu obyvatel.“

 

Jaroslav Němec, starosta Kroměříže: Vážení občané, jménem vedení i zaměstnanců kroměřížské radnice vám do nového roku především pevné zdraví a hodně štěstí i radosti v kruhu vašich nejbližších.“

 

 

Jiří Růžička, starosta Vsetína: „Obyvatelům města přeji, aby v následujícím roce prožívali co nejvíce radosti z dobrých věcí a také krásných chvil strávených v kruhu rodiny či blízkých osob a nenechali se ovlivnit negativním smýšlením, ale v situacích, které přijdou, viděli naději a zachovali zdravý rozum. Osobně budu pracovat pro rozvoj našeho města, aby se v něm lidem dobře žilo. V následujícím roce nás čeká realizace řady důležitých projektů, které přispějí ke zvýšení kvality života ve městě.“

 

Robert Stržínek, starosta Valašského Meziříčí: „Vážení spoluobčané, přeji vám do nového roku vše nejlepší, mnoho osobních i pracovních úspěchů a hlavně pevné zdraví. Jako starosta města si přeji, aby se lidem ve Valašském Meziříčí líbilo, aby zde rádi žili a rádi se k nám vraceli.  Udělám vše pro to, aby rok 2019 byl pro všechny úspěšný a dařilo se nám společně zase o kousek zlepšit a zpříjemnit život v našem městě.“

 

Otázku položil: Vlastimil Langer