Adventní rodinné odpoledne v knihovně

12.12.2017 16:29

ZLÍN - Hned tři různé vánočně laděné dílny jsou připraveny ve středu 13. prosince pro návštěvníky Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně. „Zábavný program pro děti i rodiče začne v 17 hodin v kavárně ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU.
Letos poprvé připravili knihovníci Adventní rodinné odpoledne, tvořivé vánoční dílny pro celou rodinu,“ uvedla PR manažerka institutu Alena Babicová.
„Malí i velcí návštěvníci se budou moci zabavit, ale také se naučit něčemu novému na třech stanovištích. Každé stanoviště nabídne jiný program. Na jednom se naučí skládat vánoční origami ozdoby, na druhém si vyrobí sněhuláky z různorodého materiálu a třetí dílna se bude věnovat zdobení perníčků.  Vše pak může posloužit k ozdobení nejen vánočního stromečku,“ pozvala do knihovny Ludmila Vaňková, projektová manažerka z Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně.
Vánoční atmosféru podtrhne hudební vystoupení žáku ZUŠ Harmonie. Program doplní prodejní stánek Centra služeb a podpory Zlín.
Vstupné na Adventní rodinné odpoledne je 20 Kč, pro děti pak 10 Kč. Děti do tří let mají vstup zdarma. Vstupné zahrnuje i potřebný materiál v jednotlivých dílnách.

Více informací naleznete na www.14-15.cz a www.kfbz.cz.

Vlastimil Langer
Ilustrační foto: 14|15 Baťův institut