Vítejte na stránkách serveru, jehož prostřednictvím chceme informovat o dění v Klubu novinářů Zlínského kraje, p. s. Syndikátu novinářů ČR, z. s.   Snažíme se přinášet aktuální informace z akcí, kterých se zúčastníme i nejzávažnější informace z jednotlivých oblastí politického, společenského dění, kultury a sportu. Rádi bychom zveřejňovali publicistické materiály především členů Klubu novinářů Zlínského kraje. Přednost dostanou příspěvky bezprostředně související s naším krajem od všech kolegů, ať činných nebo již mimo novinářské dění. Budeme rádi také za zaslané fotografie i vzpomínkové materiály. Do příspěvků budeme zasahovat co nejméně. Přesto si vyhrazujeme právo závažné chyby korigovat. Přivítáme také Vaše náměty na nové články, připomínky i návrhy na zlepšení stránek. Veškeré rubriky na webových stránkách jsou Vám zcela k dispozici. Pokud máte něco zajímavého nebo se chcete podělit se svými zkušenostmi či prožitky, pište, rádi je zveřejníme.
Klub novinářů Zlínského kraje, p. s., Syndikátu novinářů ČR, z. s.

Foto: Vlastimil Langer

V této rubrice nejsou žádné články.