POLICIE, HASIČI : Zraněného chodce transportoval vrtulník

23.06.2015 19:22

VSETÍNSKO (ger) Jednotka vsetínských profesionálních hasičů dnes před půl pátou hodinou ranní zasahovala u dopravní nehody, při níž nákladní automobil u obce Leskovec srazil chodce.
„Zraněný muž byl v době příjezdu hasičů v péči posádky zdravotnické záchranné služby. Hasiči zajistili místo nehody a plochu blízkého hřiště pro přistání vrtulníku letecké záchranné služby. Po jeho příletu pomohli hasiči s transportem zraněného a jeho naložením.
Po zadokumentování místa nehody policisty provedli hasiči očištění komunikace. Následně byl provoz na silnici, která byla po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému zcela uzavřena, částečně obnoven,“ sdělil serveru Dobrý den, Zlínsko Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje.

Foto z transportu raněného: HZS Zlínského kraje