Zlínské divadlo odstartovalo prodej ročního předplatného a navštíví jej jubilejní stotisící divák

09.11.2016 13:23

ZLÍN - Výjimečným návštěvníkem Městského divadla Zlín se může stát kterýkoli divák, který zasedne do křesel Velkého sálu v pátek 11. listopadu na představení Srpen v zemi indiánů. „Právě před jeho začátkem vylosuje zcela originálním způsobem vedení divadla jubilejního stotisícího diváka v letošním kalendářním roce, jenž získá hodnotné ceny v podobě ročního předplatného a věcného daru od generálního partnera zlínského divadla společnosti Tescoma,“ sdělila tisková mluvčí divadla Hana Vondrášková.
Od listopadu je také v prodeji nové roční předplatné do zlínského divadla. V roce 2017 se mohou předplatitelé těšit na kolekci pěti titulů - Srpen v zemi indiánů, Past na myši, Tartuffe, Já, Baťa a Blbec k večeři.
„Roční předplatné reaguje na obrovský zájem především nových předplatitelů být divadlu blíž. Vážíme si toho. A těšíme se nejen na vzájemné sdílení divadelního zážitku, ale i diskuse po představení či nahlídnutí do zákulisí,“ komentuje nový ročník ředitel zlínské scény Petr Michálek.
Kromě atraktivních titulů láká totiž zlínské divadlo do svých sedadel předplatitele na začátek představení už v 17 hodin, a to buď v pátek (skupina R1), nebo v úterý (skupina R2). Výhodou u těchto dvou skupin je mimo jiné beseda s herci bezprostředně po zhlédnutí inscenace přímo na scéně a také hlídání dětí zdarma.
Přehled titulů ročního předplatného:
Srpen v zemi indiánů – Tracy Letts, pichlavá tragikomedie, režie: Petr Štindl, premiéra: 17. září 2016
Past na myši – Agatha Christie, nejslavnější divadelní detektivka všech dob, režie: Lukáš Kopecký, premiéra: 15. října 2016
Tartuffe – Molière, nestárnoucí satirická komedie, režie: Pavel Khek, premiéra: 10. prosince 2016
Já, Baťa - Peter Pavlac, hra o historii až příliš živé, režie: Patrik Lančarič, premiéra: 14. ledna 2017
Blbec k večeři - Francis Veber, gurmánská komedie na cizí účet, režie: Hana Mikolášková, premiéra: 25. února 2017
Vlastimil Langer