Zlín vyhrál v Přerově, v prodloužení dal vítězný gól Pavel Sedláček

09.10.2022 08:05

PŘEROV/ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v zápase 9. kola Chance ligy 2022/23 na ledě týmu HC ZUBR Přerov 2:1 po prodloužení a připsali si druhou výhru v řadě.
Kubiš a spol. se zvedají a začínají sbírat důležité body. Po předchozí sérii čtyř proher porazili v týdnu Litoměřice a nyní zdolali i nebezpečný Přerov vedený exzlínským koučem Robertem Svobodou. Oba týmy v předchozích letech spolupracovaly a nyní se po sestupu Beranů z nejvyšší soutěže utkaly v soutěžních zápase po dlouhých dvaačtyřiceti letech.
Nové derby přineslo vyrovnaný souboj a pouze dva góly v základní hrací době. Berani šli do vedení na začátku druhé třetiny, Přerov vyrovnal ve 37. minutě. Svěřenci Rostislava Vlacha byli v prodloužení šťastnějším týmem a vstřelili vítězný gól v 63. minutě. Branky dali Petr Mrázek a vítěznou trefu zařídil Pavel Sedláček.
Zlín hraje v dalším kole již v pondělí 10. října, doma přivítá od 17:30 hodin pražskou Slavii.
Zdroj a foto: HC PSG Berani Zlín