Z havarovaného vozu u Zádveřic museli řidičku vyprostit

27.03.2023 13:06

ZÁDVEŘICE - Informaci o dopravní nehodě osobního automobilu u Zádveřic na Zlínsku přijalo operační středisku hasičů v neděli 26. března v 8:00 hodin ráno. „Podle prvotních informací se ve voze nacházela zraněná osoba a bylo nutné ji vyprostit. K události byla proto okamžitě vyslána jednotka profesionálních hasičů ze Zlína se dvěma cisternami a jednotka dobrovolných hasičů z Vizovic,“ sdělil Pavel Řezníček z HZS Zlínského kraje.
V době příjezdu na místo byla zraněná řidička mimo vozidlo v péči zdravotnické záchranné služby. „Zdemolovaný vůz se po nehodě nacházel mimo komunikaci za svodidly a unikaly z něj provozní kapaliny. Hasiči proto zajistili místo nehody a zachytili únik pomocí sorpčních rohoží. Po zabezpečení vozu proti nebezpečí vzniku požáru vyčkala jednotka ze Zlína na dokumentaci nehody a následně vytáhla vůz zpět na komunikaci. Po předání místa události policii se hasiči krátce před jedenáctou hodinou vrátili zpět na svou základnu,“ dodal mluvčí hasičů.
Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje