Východní Morava: plesová sezona nadále víří

16.02.2017 10:34

Naplno žije Východní Morava aktuální plesovou sezonou. V pátek 17. února se bude tančit na 19. Společenském plese v Bystřici pod Hostýnem. Uskuteční se ve Společenském domě Sušil od 20:00 hodin. Hrát budou Los Playboys a Kiks Brass. Občerstvení zajištěno, předprodej místenek u zástupce ředitele školy. Vstupné stojí 100 Kč, místenka 20 Kč.
Bohatá nabídka je připravena na sobotu 18. února. V Břestku na Uherskohradišťsku pořádají 2. vinařský ples, začátek je v 19:00. Návštěvníci si nejen zatančí, ale také ochutnají víno a zabíjačkové speciality.
Už XVII. Ples města se uskuteční v sobotu 18. února v Bojkovicích. Program začne v 19:30 a v jeho rámci zahrají Kasanova, dechová hudba Záhorovjané, cimbálová muzika Jaroslava Pavlíka, a zatančí Fortuna Zlín. Vstupné stojí 100 Kč.
Hotel Moskva ve Zlíně bude 18. února dějištěm 10. reprezentačního plesu podnikatelů Zlínska. Začne v 20:00, v bohatém programu vystoupí například Josef Laufer, Bohuš Matuš nebo Oriana Dance Zlín, moderovat budou Markéta Hrubešová a Jan Čenský. Vstupné stojí 1 290 Kč, v ceně je rautová večeře, přípitek a láhev vína. Objednat je lze na tel. 603 769 640 nebo v recepci IH Moskva Zlín, tel. 577 561 111.
Dům kultury Vsetín bude v sobotu 18. 2. hostit neobyčejný ples s názvem Společně. Začátek je v 20:00 hodin. O příjemnou atmosféru se postarají kapely Skart a Gipsy Maro. Pro zájemce je připravena taneční soutěž o věcné ceny v tanci Jive, který bude možno ještě před soutěží nacvičit s tanečními mistry. Nebude chybět ochutnávka krajových specialit či půlnoční překvapení. Cena vstupenky je 200 Kč a lze ji zakoupit v předprodeji kina Vatra nebo v den konání plesu u hlavního vstupu do Domu kultury.
Nabídku dalších plesů a akcí naleznete na www.vychodni-morava.cz
Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s.