Vrtulník transportoval muže, kterého zavalil strom

07.01.2018 10:16

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – Vážně zraněného muže, kterého v sobotu 6. ledna odpoledne zavalil v zahradě rodinného domu ve Valašském Meziříčí na Vsetínsku strom, transportoval vrtulník letecké záchranné služby do nemocnice.
Oznámení o události v místní části Valašského Meziříčí v Krásnu nad Bečvou přijali hasiči v 13:04 hodin. „Na místo neštěstí vyjeli profesionální hasiči z požární stanice Valašské Meziříčí. V době jejich příjezdu už o zraněného pečovali zdravotníci. Hasiči pomohli s jeho přenosem do sanitního vozu. Hned poté vyjeli do ulice M. Alše, kde zajistili místo pro přistání vrtulníku letecké záchranné služby. Po jeho příletu pomohli přenést zraněnou osobu ze sanitky do vrtulníku,“ popsal událost Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.

Foto: HZS Zlínského kraje