Vážný Valentýn a cyklistické animování – Východní Morava je pestrá

10.02.2017 08:11

Nejbližší dny budou ve Zlínském kraji ve znamení jarních školních prázdnin, naprázdno nepřijdou ani zamilovaní při svátku sv. Valentýna.
V sobotu 11. února se můžete vypravit do Zvonice na Soláni, kde bude Valentýn pojat důstojně, koncertem tzv. vážné hudby. Od 15:30 vystoupí Aneta Ručková z Hutiska Solance, studentka magisterského studia oboru zpěv na JAMU v Brně a Josef Kratochvíl z Valašského Meziříčí, student klavíru a varhan na Akademii Muzyczne im. Karola Szymanowskiego v Katovicích. Zazní skladby takových autorů, jako jsou G. F. Händel, W. A. Mozart, G. Puccini, A. Dvořák, F. Schubert, S. Rachmaninov, F. Chopin a dalších.

Pro děti, které budou mít prázdniny, pořádá od pondělí 13. do úterý 14. února Filmový uzel Zlín zábavný příměstský tábor Nekecej a šlapej aneb na kole vstříc prázdninám. Dvoudenní animační workshop s cyklistickou tématikou je určen pro děti ve věku 8 až 13 let. Táborníci si osvojí základy animace a v týmu si vytvoří vlastní krátký animovaný film, který si s sebou odnesou. Více na e-mailu: oskerova@filmovyuzel.cz nebo tel.: 720 955 691.

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s.