Vánoční strom budou rozsvěcovat i na Mánesce

06.12.2016 13:35

OTROKOVICE - Základní škola Mánesova zve všechny přátele, rodiče i příznivce na podvečerní adventní setkání nazvané Máneska advent Stonožka, které se uskuteční ve čtvrtek 8. prosince od 16 hodin na školním hřišti.
„Vezměte si s sebou vánoční náladu, svíčku(y) a spoooustu peněz. Peníze budete potřebovat pro sebe (na sladké i slané mlsání) i pro nás - naše třídy si totiž připravují prodejní stánky s vlastnoručně vyrobenými dárečky. Výtěžek poputuje částečně do třídní kapsy a částečně na Stonožku. Už víte, že s ní spolupracujeme dlouhé roky. Letos jsme opět ‚prodali‘ městu Otrokovice vánoční přáníčka, která město použije jako svá oficiální přání a přispěje do Stonožkové pokladničky. Mimo to jsme se letos rozhodli podpořit Stonožku, jejímž cílem je vybrat do konce prosince milion korun na výzkum a léčbu Crohnovy choroby, také našimi vánočními trhy,“ řekla Marcela Javoříková, zástupkyně ředitele ZŠ Mánesova.
Kromě prodejních stánků příchozí čeká také kulturní program, možnost bohatého občerstvení a hlavně velké finále v podobě rozsvícení prvního venkovního vánočního stromu na naší školní zahradě. Více info najdete na stránkách www.zsotrman.cz; www.stonozka.org nebo na facebookových stránkách ZŠ Mánesova Otrokovice.
Vlastimil Langer