Valašské Meziříčí se opět představí na brněnském veletrhu Regiontour a GO

18.01.2017 09:12

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ -  Město Valašské Meziříčí se od 19. do 22. ledna 2017 představí na mezinárodním veletrhu cestovního ruchu Regiontour a GO společně se svými partnery v expozici, která přiláká návštěvníky zažít aspoň kousek toho, co Valašské Meziříčí nabízí. Kultura, zábava, dotek historie, to je VALMEZ!
„Cílem naší účasti na veletrhu je přilákat turisty do regionu a nabídnout jim atraktivní využití volného času. Město se bude prezentovat širokým spektrem propagačních materiálů, které se pro turisty mohou stát cenným zdrojem informací. Kromě oblíbených cykloturistických map máme také připraven průvodce Valašským Meziříčím i celým mikroregionem Valašskomeziříčsko-Kelečsko. Nebude chybět kalendář akcí, průvodce zdejšími památkami i nabídky ubytování. Nachystány máme rovněž různé upomínkové předměty,“ sdělila místostarostka Valašského Meziříčí Yvona Wojaczková (ANO) a dodala, že hosté valašského stánku budou moci ochutnat proslulé frgály, masné výrobky i pravou valašskou slivovici.
„Valašské Meziříčí bude vystavovat v pavilonu P (u hlavního vchodu) ve stánku č. 101 ve společné expozici Zlínského kraje, ve které se představí Mikroregion Rožnovsko a Valašské muzeum v přírodě, Mikroregion Valašskomeziříčsko-Kelečsko, Hornolidečsko, Valašsko-Horní Vsacko, město Vsetín a Rožnov pod Radhoštěm,“ doplnila tisková mluvčí meziříčsiké radnice Renata Votrubová.
Pracovníci meziříčského odboru školství, kultury a sportu a turistického informačního centra představí také novinky a top akce pro nadcházející turistickou sezónu. „Na veletrhu ukážeme, že naše město má co nabídnout,“ uzavřela místostarostka.
Vlastimil Langer
Foto z loňského veletrhu: www.valasskemezirici.cz