V Rožnově jednala bezpečnostní rada města

06.11.2017 17:17

ROŽNOV POD RADHOŠTĚMZa účasti zástupců Hasičského sboru města, Městské policie Rožnov, OO Policie ČR Rožnov, ředitele Územního obvodu HZS Vsetín a vedení města se uskutečnilo pravidelné zasedání Bezpečnostní rady ORP Rožnov pod Radhoštěm (dále jen Bezpečnostní rada). Informaci sdělil tiskový mluvčí rožnovské radnice Tomáš Gross.
„Jedním z hlavních bodů jednání bylo projednání aktualizace Krizového plánu ORP Rožnov p. R. aktualizace bezpečnostního programu společnosti  ON-Semiconductor a zprávy složek IZS o stavu připravenosti na plnění úkolů při mimořádných událostech,“ popsala jednání tajemnice krizového štábu města Martina Jurčová. „Dále jsme připravili nácvik svolání a dostupnosti členů krizového štábu města. Tento nácvik proběhne v listopadu letošního roku,“ doplnila Martina Jurčová.
Dalšími body jednání Bezpečností rady města byly informace z činnosti pracoviště krizového řízení, výsledky kontrol obcí na úseku krizového řízení ve správním obvodu ORP RpR a plán práce bezpečnostní rady na příští rok.

Foto: www.roznov.cz