V Komni se zranil muž po pádu z výšky v rozestavěné chatě

28.12.2022 17:16

KOMŇA – U obce Komňa v místní části Kopánky na Uherskobrodsku se v úterý 28. prosince  v rozestavěné chatě po pádu z výšky zranil muž. Zdravotníci pro něj přivolali vrtulník Letecké záchranné služby.
„Oznámení o události jsme přijali v 14:20 hodin. Poplach byl vyhlášen jednotkám HZS Zlínského kraje stanice Uherský Brod a Uherské Hradiště a jednotce dobrovolných hasičů obce Komňa,“ uvedl Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.
„V době našeho příjezdu byla na místě Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje. Zjistili jsme, že otec majitele rozestavěné chaty chtěl zkontrolovat práce v podkroví. Bohužel spadl z výšky z žebříku do přízemí. Zraněného muže jsme uložili do vakuových nosítek a pomohli jsme zdravotníkům s transportem do sanitního vozu,“ dodal mluvčí hasičů.

Zdroj a foto z místa události: HZS Zlínského kraje