U Bratřejova na Zlínsku zahynul motorkář

16.05.2022 07:33

BRATŘEJOV - Krátce před 18. hodinou v neděli 15. května došlo před obcí Bratřejov k tragické dopravní nehodě. Zemřel při ní dvaatřicetiletý motorkář.
„Řidič motocyklu značky Kawasaki jel směrem od Vizovic na Bratřejov. Před obcí Bratřejov z doposud přesně nezjištěných příčin po průjezdu levotočivou zatáčkou vyjel vpravo mimo komunikaci, kde havaroval. Utrpěl těžká zranění, jimž na místě podlehl,“ uvedla policejní mluvčí Simona Kyšnerová.
„U nehody zasahovali také profesionální hasiči ze Zlína, kteří zraněnému muži poskytovali pomoc do příjezdu zdravotnické záchranné služby. Ostatním motorkářům jsme poskytli psychosociální pomoc,“ sdělila Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje.
Tragickou dopravní nehodu vyšetřují zlínští kriminalisté společně s dopravními policisty. Po dobu vyšetřování nehody byl provoz na komunikaci částečně omezen, policisté dopravu řídili kyvadlově.

Zdroj: Policie Zlínského kraje, HZS ZLK

Foto z místa nehody: HZS Zlínského kraje