Soutěž Rožnov objektivem zná své vítěze

10.11.2016 09:07

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Ladislav Škrobák a Jiří Škrobák. To jsou vítězové jednotlivých kategorií čtvrtého ročníku fotosoutěže „Rožnov objektivem“. Soutěž vyhlásil T klub – kulturní agentura ve spolupráci s městem Rožnov p. R.
„T klub – kulturní agentura a město Rožnov pod Radhoštěm vyhlásili v letošním roce čtvrtý ročník fotosoutěže Rožnov objektivem. Soutěž byla vyhlášena ve třech základních kategoriích – junior, dospělí a videospot. Přihlášení soutěžící si mohli vybírat ze tří tematických okruhů: Naše příroda, Nová tvář města a Děti Rožnovska,“ informoval tiskováý mluvčí rožnovské radnice Tomáš Gross.
Pořadatelé vyhlásili i zvláštní kategorii, tzv. Cenu veřejnosti. Návštěvníci webových stránek města měli možnost od 31. srpna do 15. října hlasovat o nejzajímavější fotografii.
„V kategorii Junior, vyhlášené pro zájemce o fotografování ve věku 8-18 let a také v kategorii videospot zvítězil Ladislav Škrobák. V kategorii dospělí (od 18 let) se odborné komisi nejvíce líbila fotografie Jiřího Škrobáka a kategorii Cena veřejnosti ovládla Petra Štůsková,“ prozradil Martin Valášek z pořádající TKA.
T klub – kulturní agentura ze všech fotografií, zaslaných do fotosoutěže, zrealizuje v roce 2017 výstavu umístěnou v Galerii v budově Pama MěÚ Rožnov (u městské polikliniky).
Foto: www.roznov.cz