SENIOR po roce otevře své dveře veřejnosti

13.11.2016 13:41

OTROKOVICE - Den otevřených dveří v městské organizaci SENIOR Otrokovice bude v letošním roce obohacen o doprovodný program. „Otevřené dveře budou mít návštěvníci ve středu 23. listopadu v budově C (adresa: tř. Spojenců 1840 Otrokovice) od 9.30 do 17 hodin,“ informovala tisková mluvčí města Otrokovice Romana Stehlíková.
Součástí doprovodného programu bude dramatizace vzpomínek seniorů „Když jsem pracoval u Bati“, která začne ve 14 hodin. Na to plynule naváže přátelské setkání pamětníků Baťovy školy práce a zaměstnanců firmy Baťa z řad uživatelů služeb organizace SENIOR Otrokovice a okolních zařízení.
V rámci Dne otevřených dveří se bude konat také slavnostní zahájení výstavy Tomáš Baťa – československý selfmademan, která bude umístěna ve společenském sále budovy C. „Expozice bude přístupná také veřejnosti, a to od 23. listopadu 2016 do konce letošního roku. Výstava vznikla v rámci projektu „Moderní dějiny do škol“ a vytvořili ji učitelé a studenti ze zlínského Gymnázia Lesní čtvrť ve spolupráci s Občanským sdružením PANT,“ přiblížil Tomáš Bernatík, vedoucí SENIORu C.
Vlastimil Langer