Rožnovský klub seniorů získal Cenu Rady vlády

07.10.2016 13:17

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Cenu Rady vlády pro seniory a stárnutí populace získal Klub seniorů Rožnov. Ocenění z rukou premiéra ČR Bohuslava Sobotky a Ministryně práce a sociálních věcí Michaely Marksové převzala předsedkyně Klubu seniorů Rožnov Anneliese Přikrylová.
Ministryně práce a sociálních věcí spolu s premiérem ocenili v pondělí 3. října seniory a organizace, kteří ve svém volném čase pomáhají zlepšit kvalitu života seniorů a obětavě pomáhají ostatním. První místo a Cenu Rady vlády pro seniory a stárnutí populace v kategorii kolektiv převzala v Brně na mezinárodní konferenci „Příprava společnosti na demografické změny“ předsedkyně Klubu seniorů Anneliese Přikrylová. „Jsme na udělené ocenění velmi hrdí. Je to odměna za pravidelnou práci a aktivní činnost všech členů našeho klubu, kteří samozřejmě nezůstávají doma, ale participují celoročně na řadě sportovních, kulturních i společenských aktivit,“ řekla Anneliese Přikrylová, která se již v loňském roce stala Seniorkou roku 2015.
Rožnovský Klub seniorů sdružuje celkem 853 členů ve věku od 45 do 93 let. „V tomto týdnu je Cena Rady vlády již druhým oceněním, které rožnovský Klub seniorů získal. V sobotu 1. října klub Nadace Charta 77 ocenila jako Klub roku  2016,“ dodal mluvčí rožnovská radnice Tomáš Gross.
Vlastimil Langer
Foto: www. roznov.cz