Řidič osobáku po srážce s bagrem skončil s těžkým zraněním v nemocnici

31.10.2016 16:05

BĚLOV -  Nedělní srážku osobního vozu s kolovým stavebním strojem, která se stala v neděli večer u obce Bělov nedaleko Otrokovic, vyšetřovali dopravní policisté. „Nehoda se stala krátce před šestou hodinou večerní. Padesátiletý řidič osobního vozidla, jedoucí ve směru na Otrokovice, při projíždění levotočivé zatáčky vjel do protisměru a střetl se čelně s bagrem. Při nehodě utrpěl řidič osobního vozidla těžké zranění a byl převezen do krajské nemocnice. U obou řidičů provedli policisté dechovou zkoušku, a to s negativním výsledkem. Škodu na osobním vozidle vyčíslili na devadesát tisíc korun,“ sdělila policejní mluvčí Lucie Javoříková.
Zprávu o nehodě v křižovatce přijal operační důstojník hasičů v 17:58 hodin. Požární poplach vyhlásil jednotce profesionálních hasičů z požární stanice Otrokovice. Při příjezdu hasičů byla na místě nehody sanitka Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje a Policie České republiky. Zaklíněného a zraněného řidiče osobního vozu ošetřovali zdravotníci v poškozeném autě. Hasiči vyprostili zraněného řidiče bez pomoci hydraulického vyprošťovacího zařízení a pomáhali zdravotníkům. Následně provedli protipožární opatření a odpojili akumulátor auta,“ popsal zásah hasičů Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.
Foto z místa nehody: HZS Zlínského kraje