Řádícího klauna natáčeli v podchodu jeho přátelé

01.11.2016 18:36

HULÍN -  Muže v masce klauna, který s motorovou pilou děsil dvě dívky hrající náhodně chodkyně, natáčeli v podchodu v Hulíně na Kroměřížsku jeho přátelé.
„Na základě oznámení na linku 158 prověřujeme od minulého úterý jednání šestice mladých lidí, která v nočních hodinách v podchodu pro pěší u vlakového nádraží v Hulíně natáčela video, ve kterém muž v masce klauna s motorovou pilou děsil dvě aktérky hrající náhodné kolemjdoucí. Poté se všichni přesunuli do podchodu vlakového nádraží a tam natáčeli další scénku, při které klaun motorovou pilou rozřezával mladého muže. V průběhu natáčení okolo procházelo několik cestujících, kteří vystoupili z vlaku,“ informovala policejní mluvčí Simona Kyšnerová.
Policistům z Hulína se v rámci prověřování skutku podařilo odhalit totožnost mladých lidí. Jedná se o osoby ve věku dvacet až šestadvacet let. „Nyní zjišťujeme, zda se aktéři scének dopustili protiprávního jednání. V souvislosti s prověřováním případu žádáme svědky, kteří v úterý v nočních hodinách procházeli podchodem a natáčení viděli, aby nás kontaktovali na bezplatné lince Policie ČR 158 nebo na telefonním čísle hulínských policistů 974 675 741. Zjišťujeme také, zda se tito aktéři nepodíleli i na natáčení videa, které vzniklo u jednoho z vlakových přejezdů údajně v Hulíně. Muž v masce klauna v něm přiběhl ke stojícímu autu a z kanystru vozidlo poléval nějakou tekutinou,“ dodala policistka.
Vlastimil Langer
Foto: Policie ČR