Při srážce aut u Šarov se zranilo pět lidí včetně dětí

12.12.2022 07:23

ŚAROVY – Pět lidí utrpělo zranění při srážce dvou osobních aut v neděli 11. prosince po 15. hodině mezi obcemi Šarovy a Bohuslavice u Zlína. Všechny zraněné odvezli záchranáři do nemocnice. Silnice byla po nehodě uzavřena v obou směrech a policisté odkláněli dopravu.
„Čtyřčlenná rodina, dva dospělí a dvě děti, cestovala ve vozidle Citroën Berlingo. Všichni se při střeti zranili a záchranáři je odvezli do nemocnice. V druhém autěě jel otec s malou dcerkou, která také skončila v nemocnici, zatímco její otec vyvázl bez zranění,“ uvedla Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje.
Při nehodě zasahovali hasiči ze stanice Zlín, kteří zabezpečili obě auta proti vzniku požáru a odpojili autobaterie. Po dobu vyšetřování osvětlovali policistům místo nehody.
Zdroj: HZS Zlínského kraje
Ilustrační foto: Archiv SNZK