Předsedou Sdružení Mikroregion Rožnovsko byl zvolen Jan Kučera

19.11.2022 10:36

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Ustavující zasedání Valné hromady Sdružení Mikroregion Rožnovsko zvolilo v úterý 15. listopadu novým předsedou rožnovského starostu Jana Kučeru.
Sdružení Mikroregion Rožnovsko je dobrovolným svazkem obcí sdružujícím devět obcí regionu – Rožnov pod Radhoštěm, Dolní Bečvu, Prostřední Bečvu, Horní Bečvu, Hutisko – Solanec, Vigantice, Valašskou Bystřici, Vidče a Zubří.
„V úterý členové sdružení na Valné hromadě SMR zvolili za předsedu Jana Kučeru. Místopředsedou se stal Radim Gálik, starosta obce Prostřední Bečva a dalším členem Rady Sdružení Mikroregion Rožnovsko byl zvolen Aleš Měrka, starosta města Zubří. Členy tříčlenné Kontrolní komise byli zvoleni Rudolf Bernát, starosta obce Horní Bečva, Pavel Drda, starosta obce Vidče a Josef Maleňák, starosta obce Valašská Bystřice. Na zasedání Valné hromady byly také projednány a schváleny příspěvky na sociální programové dotace na rok 2023 a spolupráce mezi obcemi v oblasti krizového řízení,“ informovala Petra Graclíková, rožnovská tisková mluvčí.
„V rámci mikroregionu za sebou máme několik společných projektů, Valašský letňák nebo vybudování Psího útulku Rožnovsko. Je mi ctí být opět předsedou a těším se na naši budoucí spolupráci, která vždy fungovala na výbornou,“ uvedl Jan Kučera, předseda Sdružení Mikroregion Rožnovsko a starosta města Rožnov pod Radhoštěm.

Zdroj a foto: MěÚ Rožnov pod Radhoštěm