Požár zničil střechu novostavby

04.04.2022 14:26

BÍLOVICE – Škodu za 1,5 milionu korun způsobil v neděli 3. dubna večer v Bílovicích na Uherskohradišťsku požár novostavby. Majitelé domu i s dítětem stačili odejít do bezpečí a přivolat pomoc. Nikdo nebyl zraněn, příčina vzniku požáru je v šetření.
„V neděli 3. dubna v devět hodin večer oznámili na tísňovou linku majitelé rodinného domu, že jim hoří střecha novostavby. Do Bílovic na Uherskohradišťsku tak ihned vyjeli profesionální hasiči z Uherského Hradiště a dobrovolné jednotky z Bílovic, Pašovic a Babic.

Při příjezdu hasičů byla střecha v plamenech. Požár se naštěstí nestihl rozšířit do obytné části. Hasiči měli do hodiny požár pod kontrolou, poté objekt kontrolovali termokamerou a dohašovali skrytá ohniska,“ informoval Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje.
Zdroj a foto z místa požáru: HZS Zlínského kraje