Klubovna ve Fryštáku lehla popelem

15.11.2022 08:27

FRYŠTÁK -  Požár klubovny v ulici Dolnoveská ve Fryštáku v pondělí 14. listopadu po 17. hodině způsobil majiteli objektu škodu v předběžné výši 60 tisíc korun. Nikdo nebyl zraněn, příčina požáru je předmětem šetření hasičů a Policie České republiky.
„Hlášení o požáru dvou dřevěných buněk ve Fryštáku jsme přijali v 17:19 hodin. Operační důstojník vyhlásil po ověření informace v 17:20 hodin požární poplach profesionální jednotce z centrální požární stanice Zlín a dobrovolným jednotkám z Fryštáku i Lukova. První byla u hlášené události místní dobrovolná jednotka, která potvrdila požár v plném rozsahu. Oheň byl uhašen s pomocí tří útočných proudů vody C,“ uvedl Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.
Velitel zásahu si vyžádal příjezd Policie České republiky a vyšetřovatele hasičů. Požár zničil dvě dřevěné mobilní buňky, které v minulosti sloužily jako klubovna.

Zdroj a foto z místa požáru: HZS Zlínského kraje