Požár zahradní chatky hasily tři jednotky hasičů

27.12.2016 15:24

VSETÍNSKO - Zahradní chatka u Kelče na Vsetínsku začala hořet v neděli 25. prosince před půlnocí. „Likvidace požáru se obešla bez zranění. Předběžná škoda činí okolo 200 tisíc korun, hasiči uchránili hodnoty v předběžné výši 150 tisíc. Příčina vzniku požáru zůstává v šetření Policie České republiky,“ informoval mluvčí krajských hasičů Roman Žemlička.
Hasiči přijali hlášení o vysokých plamenech v zahrádkářské kolonii v Kelči v 23:29 hodin. Požární poplach byl vyhlášen jednotce profesionálních hasičů z požární stanice Valašské Meziříčí a jednotkám dobrovolných hasičů města Kelče a obce Kunovice
„Hasiči na místě zjistili, že hoří menší zahradní celodřevěná chatka s podkrovím. Po uhašení požáru zkontrolovali zbylé částí chatky a nenalezli žádné osoby,“ dodal Roman Žemlička.
Fopto z místa požáru: HZS Zlínského kraje