POLICIE, HASIČI: Ve Starém Městě zahynul řidič motocyklu

31.07.2015 19:22

UHERSKOHRADIŠŤSKO - Srážku auta s motorkou nepřežil osmatřicetiletý muž. Dopravní nehoda se stala ve čtvrtek večer krátce před devátou hodinou ve Starém Městě. Informovala nás o tom uherskohradišťská policejní mluvčí Milena Šabatová.
„Osmašedesátiletý řidič Favoritu jel Kostelanskou ulicí směrem na Nedakonice. V místech u bývalého cukrovaru začal odbočovat doleva a pravděpodobně nedal přednost protijedoucímu motocyklu Suzuki. Následovala srážka, při níž řidič auta utrpěl lehké zranění, se kterým byl převezen do uherskohradišťské nemocnice. Na motocyklu cestovali dva muži z Uherskohradišťska. Jeden z nich (33 let) utrpěl těžká zranění a letecká služba ho transportovala do nemocnice. Druhý muž (38 let) na místě zahynul,“ sdělila policejní mluvčí.
Kdo řídil motocykl, je předmětem dalšího vyšetřování. Zkoušky na alkohol a jiné návykové látky vyšly s negativním výsledkem. U zemřelého byla nařízena soudní pitva. Nehoda si vyžádala zásah všech složek integrovaného záchranného systému. Škoda je předběžně odhadnuta na devadesát pět tisíc korun.
Vlastimil Langer
Foto z místa nehody: PČR