POLICIE, HASIČI: Policie pátrá po jednatřicetiletém muži ze Zlína

17.07.2015 17:24

ZLÍNSKO (ger) O pomoc při pátrání po jednatřicetiletém Martinu Koláříkovi ze Zlína, který bydlí se svým bratrem a matkou, žádá veřejnost Policie ČR. Pohřešovaný muž odešel z domu před třemi týdny, v sobotu 27. června, na festival dechových hudeb do Doubrav u Bohuslavic.
„Matce řekl, že se tam zdrží, ale neřekl, jak dlouho. Nemá funkční mobilní telefon, vyrazil na jízdním kole značky Merida stříbrno červené barvy. Mohl by se pohybovat v Uherském Hradišti, kde ho 8. července kontrolovali policisté. Nemá problémy s alkoholem ani drogami, neléčí se s žádnou psychickou nemocí, nemá sebevražedné sklony. Nemá ani blízké kamarády či příbuzné, u kterých by mohl pobývat. Je samotář, táhne k lesu a osamělým místům.
Mladý muž je vysoký 185 cm, štíhlé postavy, má hnědé oči, delší hnědé rovné vlasy po ramena a neupravený delší plnovous. Působí zanedbaným zevnějškem. Nemá žádné zvláštní znamení. Nepodařilo se nám zjistit, co měl při odchodu z domu oblečeno,“ uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.
Zdroj: PČR Zlínského kraje
Foto: Policie ČR