Plesová sezona začíná. V nabídce je i karneval

11.01.2018 10:13

První ročník plesu spolku Yellow Hills se uskuteční v sobotu 13. ledna ve Žlutavě nedaleko Otrokovic v místní sokolovně. Začátek bude v 18:30. Celým večerem bude provázet skupina V. S. P. Band. Těšit se lze na tombolu, soutěže o věcné ceny a taky Flatland exhibici, tedy balet na bmx kole od Adama Pekaře. Pivo, víno, alko, nealko, chuťovky a teplé jídlo bude zajištěno po celý večer. Vstupné stojí 150 Kč.

V sobotu 13. ledna se půjde na XXI. ples města Kunovice, hostit jej budou prostory místní víceúčelové sportovní haly. Ples se ponese v duchu 100. výročí vzniku Československa. Začátek jen v 19:30.

V neděli 14. ledna bude možné navštívit ve Společenském domě Sušil v Bystřici pod Hostýnem na Kroměřížsku tradiční Veselý karneval. Začátek bude v 14:30. Těšit se lze na show klauna Pepína, spoustu soutěží, bohatou tombolu, malování na obličej. Občerstvení zajištěno.

Nabídku dalších akcí naleznete na www.vychodni-morava.cz.

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s.