Plameny zničily chatku v Havřicích na Uherskobrodsku

06.04.2023 07:25

HAVŘICE - Čtyři jednotky hasičů zaměstnal v úterý 3. dubna odpoledne požár chatky v Uherském Brodě-Havřicích. Dva lidé byli zraněni, škoda je odhadnuta na 100 tisíc korun. Událost byla na operační středisko oznámena v 16:48 hodin a vyjeli k ní profesionálové z Uherského Brodu a Uherského Hradiště a dobrovolné jednotky z Havřic a Vlčnova.
„V době příjezdu byla již chatka kompletně v plamenech a na místě se nacházely dvě zraněné osoby. Do své péče si je převzala posádka zdravotnické záchranné služby. Hasiči nasadili jeden útočný proud a v dýchací technice požár zlikvidovali. Vyšetřovatel hasičů z Uherského Hradiště zjišťuje přesnou příčinu vzniku této události,“ informoval Pavel Řezníček z HZS Zlínského kraje.

Zdroj a foto z místa požáru: HZS Zlínského kraje