Oheň zcela zničil rodinný dům ve Vsetíně

21.04.2024 16:04

VSETÍN – Dva lidé se dnes dopoledne nadýchali zplodin při požáru rodinného domu ve Vsetíně Potůčkách. Záchranáři postižené lidi odvezli do nemocnice. Výši škody i příčinu proč začalo hořet, vyšetřují hasiči spolu s policisty.

„Dnes od půl deváté ráno zasahovali profesionální i dobrovolné jednotky u požáru rodinného domu ve Vsetíně v části (ulici) Potůčky. Při příjezdu jednotek byl již objekt z větší části v plamenech. Hasiči prováděli hasební práce pomocí tří proudů vody. Na místo se dostavil i územní řídící důstojník, který převzal velení u zásahu. Byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu. Ve tři čtvrtě na deset byla ohlášena lokalizace požáru,“ informoval David Martinec z HZS Zlínského kraje.
Před desátou hodinou byl požár lokalizován, plameny rodinný dům zcela zničily. Hasiči poté rozebrali konstrukci domu a vyhledávali za pomoci termokamery skrytá ohniska požáru.
Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje