Na Jižní Svahy se bude jezdit přes Prštné

23.08.2015 13:27

ZLÍN – Městská rychlostní zkouška Barum Czech Rally ovlivní v pátek 28. srpna od 17.45 do 23.30 hodin dopravu v centru města a hlavně na sídliště Jižní Svahy. „Dopravní společnost Zlín – Otrokovice připravila systém náhradní autobusové dopravy, který zajistí spojení sídliště se sítí MHD v centru města i s Malenovicemi a Otrokovicemi,“ informoval tiskový mluvčí společnosti Vojtěch Cekota.
V daném časovém úseku bude uzavřena ve Zlíně pro veškerý provoz včetně MHD Gahurova ulice od zastávky U Zámku po křižovatku s ulicí K Pasekám. K dispozici bude objízdná trasa po třídě Tomáše Bati do Prštného, kolem hypermarketu Albert, podél Dřevnice ulicí Nábřeží a na křižovatku Gahurova – K Pasekám. Obsluhovány nebudou zastávky U Zámku a Čepkov. Autobusová linka č. 38 do továrního areálu bude o tomto čase zcela zrušena.
Více v rubrice Naše zprávy