Město hledá soukromé filmové záběry Rožnova

12.02.2017 10:25

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Město Rožnov se prostřednictvím T klubu – kulturní agentury obrací na širokou veřejnost s prosbou o poskytnutí soukromých filmových záběrů Rožnova. „V rámci oslav 750. výročí města chceme vytvořit film, který představí město v jeho historické podobě a případně vývoji,“ uvedl tiskový mluvčí rožnovské radnice Tomáš Gross.
„Dovolujeme si požádat všechny, kdo mají ve svých osobních archivech jakýkoliv filmový materiál týkající se historie města, o jeho laskavé zapůjčení pro digitalizaci a následnou tvorbu komentovaného pásma o nedávné historii města a významných událostech v jeho každodenním životě v průběhu 20. století, které byly pořízeny na domácí kamery a podobná záznamová filmová zařízení. Takto vytvořené pásmo bude v rámci oslav promítnuto v kině Panorama,“ řekl dramaturg Kina Panorama Pavel Jakubík.
„Pokud vlastníte takovéto materiály a jste ochotni je zapůjčit a přispět tak k přípravě oslav města kontaktujte pana Pavla Jakubíka na telefonním čísle 733 595 581 nebo na e-mailové adrese kino.roznov@tka.cz,“ doplnila ředitelka T klubu – kulturní agentury Lenka Vičarová.
Ilustrační foto: www.roznov.cz