Liberec si veze ze Zlína dva body až po sérii nájezdů

23.01.2021 06:47

ZLÍN - Mnoho nechybělo, a hokejisté PSG Berani Zlín by porazili silný tým libereckých Bílých Tygrů i potřetí v sezoně. V zápase 38. kola Tipsport extraligy 2020/21 prohráli se Severočechy 2:3 po samostatných nájezdech.
Svěřenci trenéra Roberta Svobody podali jeden z nejlepších výkonů v sezoně. Dvakrát dokázali srovnat náskok protivníka. Berani na první gól Tygrů odpověděli přesilovkovou trefou z 12. minuty. Mužstvo zpod Ještědu si vzalo vedení ještě před první sirénou opět na svou stranu, ale domácí vyrovnali na začátku druhé třetiny.
Další gól už ani v prodloužení nepadl a bitvu rozsekly až nájezdy. Štěstí se tentokrát přiklonilo na Liberec, který natáhl bodovou šňůru už na devět zápasů v řadě. Branky Beranů zaznamenali Jakub Svoboda a Vojtěch Dobiáš. Zlín hraje v neděli 24. ledna v Litvínově.