Komedie Nikdy nekončí končí

15.02.2017 11:18

ZLÍN - S komedii zlínského rodáka Benjamina Kurase Nikdy nekončí se ve čtvrtek 16. února v 19.00 v klubové Dílně rozloučí Městské divadlo Zlín. „Inscenace o zhoubných účincích mateřské lásky měla premiéru na podzim 2013, na kontě má přes 40 repríz a v komorním prostoru divadelního klubu Dílna pobavila tři a půl tisíce diváků. V sezoně 2013/2014 byla v divácké anketě Aplaus oceněna jako Nejlepší inscenace,“ uvedla tisková mluvčí dovadla Veronika Jurčová.
Nikdy nekončí popisuje život Dannyho, který emigroval do Anglie, vede spokojený život a pomýšlí na svatbu s přítelkyní Daliou. Po šestnáctileté odluce ho však přijíždí z Československa navštívit matka, jeho největší životní postrach. Rozbije ležení v obýváku, požádá si o čaj, vyhrne rukávy a obrátí vše naruby.
V hlavních rolích matky a syna se naposledy představí Milena Marcilisová a Gustav Řezníček. Režie Zuzana Patráková.
Milena Marcilisová a Gustav Řezníček. Foto: MDZ