Jednatelem hokejového klubu PSG Zlín je Karel Adamík

09.12.2016 19:04

ZLÍN – Definitivní potvrzení změn ve vedení hokejového klubu PSG Zlín přinesla dnešní valná hromada, které se účastnili zástupci všech tří majitelů – zapsaného spolku HC PSG Zlín, statutárního města Zlína a společnosti PSG. Ta přijala rezignaci jednatele Patrika Kamase a do funkce nového jednatele zvolila dosavadního generálního manažera Karla Adamíka, který bude vykonávat obě funkce. Informaci sdělil tiskový mluvčí klubu Roman Ordelt.
„Valná hromada považuje volbu Karla Adamíka za důležitou vzhledem k návaznosti stanovené strategie fungování extraligového týmu PSG Zlín, na jehož tvorbě a řízení se doposud podílel. Valná hromada pověřila Adamíka zajištěním úspěšného dokončení stávající extraligové sezony včetně přípravy na nadcházející sezonu 2017/2018. Karel Adamík bude i nadále pracovat z pozice generálního manažera HC PSG Zlín z. s., na projektech rekonstrukce zimního stadionu Luďka Čajky, příprav lednového mistrovství světa žen do 18 let, práce s mládeží, jeho kontinuálního rozvoje a dalších cílech,“ potvrdil tiskový mluvčí.
Majitelé vyjádřili poděkování odstoupivšímu jednateli klubu Patriku Kamasovi, pod jehož kompetentním vedením dosáhl klub finanční stability a sportovních úspěchů. Kamas dokázal po uplynulých pět sezon vždy naplnit v průměru osmdesátimilionový rozpočet klubu, beze zbytku a v termínech plnil závazky vůči hráčům i partnerům klubu. Za jeho působení získal tým PSG Zlín mistrovský titul, stříbrnou medaili i Prezidentský pohár, v dalších sezonách dosáhl minimálně na čtvrtfinále play off.
Karel Adamík. Foto: Vlastimil Langer