Jan Jelínek povede zlínské fotbalisty i v příští sezoně

18.06.2021 16:06

ZLÍN - Vedení klubu FC Fastav Zlín potvrdilo před zahájením přípravy na nový ročník Fortuna ligy Jana Jelínka ve funkci hlavního trenéra. Může tak plynule navázat na rozdělanou práci ze závěru minulého ligového ročníku. Informaci dne s sdělil tisková mluvčí klubu Zuzana Molková.
Nejen z důvodu splnění licenčních pravidel doplní realizační tým sportovní manažer mládeže Marek Kalivoda, cílem tohoto kroku je taktéž intenzivnější propojení mezi mládežnickou sekcí a A-týmem na Letné.
„Hlavní trenér Jan Jelínek bude mít na starosti tréninkový proces a koučink utkání. Marek Kalivoda se bude podílet nejen na sportovní stránce okolo A-týmu, ale i na manažerské činnosti společně s vedením“, upřesnil generální manažer klubu Zdeněk Grygera.

Kompletní realizační tým:
​​​​​Jan Jelínek – hlavní trenér, Marek Kalivoda, David Hubáček – asistenti trenéra, Otakar Novák – trenér brankářů, Michal Molek – kondiční trenér, Kateřina David – fyzioterapeut, Patrik Hučko – kustod a masér, MUDr. Marcel Guřan, MUDr. Roman Überall – lékaři.

Zdroj a foto: FC Fastav Zlín