Garážové bydlení jeho majiteli shořelo

17.12.2022 15:30

NAPAJEDLA – Požár řadové garáže v Napajedlích v místní části Prusinky likvidovali v dnešních časných ranních hodinách hasiči. Zásah se obešel bez zranění, škoda způsobená požárem byla vyčíslena v předběžné výši 160 tisíc korun. Příčinou požáru se zabývá vyšetřovatel hasičů.

„U dalšího ranního požáru jsme zasahovali od 5:46 hodin. Hořelo v řadové garáži, kterou však muž využíval jako dočasné bydliště. Když přišel nad ránem do provizorního bydliště, zatopil v kamnech. Probudil ho až kouř, takže rychle obydlí opustil,“ informoval Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.

V době příjezdu hasičů byl požár v plném rozsahu. Plameny jsme uhasili jedním vysokotlakým proudem vody. Prostor jsme odvětrali a zkontrolovali sousední garáž. Naštěstí byla jenom zakouřená. U požáru zasahovala jednotka HZS Zlínského kraje stanice Otrokovice a dobrovolné jednotky obcí Napajedla i Babice,“ dodal mluvčí hasičů.
Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje