FC Fastav Zlín poskytne fanouškům před utkáním se Slavií testování na stadionu zdarma

24.07.2021 13:09

ZLÍN - Klub poskytne pro fanoušky, kteří vyrazí na nedělní utkání se Slavií v neděli 25. července od 19:00 hodin testovací místo přímo před stadionem a zájemce otestuje zdarma antigenním testem. Toto místo bude zřízeno u pokladny č. 2 v den zápasu, otevřeno bude od 14:00 do 18:00 hodin. Pokud se rozhodnete využít možnost testování na stadionu, je třeba se předem zaregistrovat na níže uvedeném odkazu, kde si vyberete konkrétní čas testování. Je velmi důležité se dostavit na testovací místo ve smluveném termínu! Vyhnete se tak případnému zdržení.

Odkaz na registraci zde

Bezplatný test na stadionu lze podstoupit pouze v případě, že:
jste nebyl/a v tomto měsíci 4krát testován/a na Covid-19 antigenním testem v rámci celoplošného testování,
jedná se o testy, které byly hrazeny ze zdravotního pojištění.

Test mít nemusíte v následujících případech:
od ukončení očkování proti onemocnění Covid-19 uplynulo déle jak 14 dní – je nutné mít s sebou vytištěné potvrzení,
prodělal/a jsem v posledních 180 dnech Covid-19 - je nutné mít s sebou vytištěné potvrzení.

Informace k testování před utkáním na našem stadionu:
registrujte se zde, každá osoba se musí zaregistrovat zvlášť,
s sebou si vezměte vlastní kartičku pojištěnce,
s sebou si vezměte platnou vstupenku na nedělní utkání s SK Slavia Praha,
s sebou si vezměte doklad totožnosti,
doba vyhodnocení testu je 15 minut.
Testování bude probíhat v neděli od 14:00 do 18:00 hodin u pokladny číslo 2.
Kapacita je omezena.

Zdroj a foto: FC Fastav Zlín