Dubničtí výtvarníci vystaví svá díla v otrokovické galerii

08.12.2016 08:51

OTROKOVICE  - Třicet tři slovenských výtvarníků z partnerského města Dubnica nad Váhom vystaví svá díla v Městské galerii Otrokovice. Za účasti některých z nich bude výstava otevřena vernisáží v sobotu 10. prosince 2016 ve 14 hodin. Výstava bude veřejnosti přístupná až do 8. ledna 2017.
Díky vzájemné spolupráci výtvarníků z otrokovického spolku Rozumění a výtvarníky z Dubnice nad Váhom, spolupráci odborů kultury a představitelů měst z obou měst, byla zorganizována další společná akce. Výstava s názvem Dubničania ukáže obrazy, grafiky, sochy a další artefakty výtvarníků ze sousedního Slovenska.
Svým zpěvem doprovodí celou událost Magdaléna Malaníková za klavírního doprovodu Štěpána Holíka.
„Všichni jste srdečně zváni. Zastavte se v předvánočním čase do klidného a příjemného prostředí otrokovické galerie ke zhlédnutí výtvarných prací. Se sklenicí vína v ruce můžete prohodit kus řeči s dubnickými i otrokovickými umělci,“ láká veřejnost Jiří Holub, předseda spolku Rozumění.